Mi Jobb Annál

Onnan, Vera esett le kalapács ököllel kényszeríteni egy leállás. A brazil pehelysúlyú Alex Silva szintén egy sikeres vissza, hogy az EGYIK Ketrecben után több mint két év szünet, hogy legyőzze Ruel katalán, a Fülöp-szigeteken benyújtásával. Petersburg, Oroszország családnév keresztül az ellenfél gólt a második győzelem bent a Ketrecben, hogy legyőzte az egykori női ökölvívó világbajnok Ana "Hurrikán" Julaton mi jobb annál. kör Pehelysúlyú mérkőzés: Bruno Pucci legyőzi Anthony Engelen benyújtásával (Hátsó szorítás) 2:19 perc 2.

EGY Bajnoki™ partneri FOX and STAR Sport példátlan 10 éves kábel televízió üzlet lefedettségű, amely felöleli 70+ országban szerte a világon mint ami a póker kezek. Látogasson el a hivatalos EGY: a SZELLEM BAJNOKOK fotógaléria ide kattintva mi jobb annál. Feltűnő fölény volt, hogy az egykori orosz kick-box, kiemelkedő, mivel Mazepa elfojtva Julaton az egész küzdelem erőteljes csapások mint ami a póker nyomtatható. kör Pehelysúlyú mérkőzés: Alex Silva legyőzi Ruel katalán benyújtásával (Térd Bar) 3:53 perc kerek 1 Pehelysúlyú mérkőzés: Keresztény Lee legyőzte David Meak által TKO (Sztrájk) 0:29 perc 1 amit jobb. Vera követte egy magas rúgás leszállt flush, küld Cheng le, hogy a vászon mint a pókerben. Fülöp-szigeteki feltűnő szakember, Eugene Toquero megállt a korábban veretlen Li Wei Bin Kína intenzív matchup agresszív flyweights hű klasszikus elme flay debuff slot.